بارگیری...

عطر آمور آمور کاشارل (پرفیوم)

بازدید : 28

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Cacharel


عطر آمور آمور کاشارل (Amor Amor Cacharel)

طبع............... گرم و شیرین
گروه بویایی..... گلی میوه ای
نوع عطر.......... پرفیوم
جنسیت.......... زنانه
ماندگاری......... بسیار خوب
قیمت.............. هر گرم تومان

نکته 1 : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

نکته 2: «پرفیوم» بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.درصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن 05138527549 تماس بگیرید

نت بالایی       توت سیاه، پرتقال، پرتقال ماندارین، گریپ فروت، کاسیا، ترنج

نت بدنه        رز، زردآلو، گل یاس، گل سوسن، گل سوسن دره

نت پایه        لوبیا وانیل، لوبیا تونکا،  مشک، کهربا، سدر ویرجینیا

 

پرفیوم Amor Amor Cacharel

 

عطر آمور آمور Amor Amor  محصول برند کاشارل  Cacharelعطری زنانه و گل گلی است. آمور آمور Amor Amor در سال 2003 توسط لورن برویر Laurent Bruyere و دومینیک روپیون Dominique Ropion طراحی شد. Amor Amor شهدی میوه ای و گلدار برای زنان جوانی است که به دنبال یک ماجراجویی عاشقانه هستند. عطر کاشارل آمور آمور Cacharel Amor Amor عطری است شیرین که در ابتدا رایحه ای گرم دارد و رفته رفته ملایم میشود و برای همه فصول سال مناسب است.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر آمور آمور کاشارل را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم(ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط