بارگیری...

عطر آمواج اینترلود مردانه (پرفیوم)

بازدید : 39

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Amouage


عطر آمواج اینترلود مردانه (Intersude Man Amouage)

طبع............... گرم
گروه بویایی...... شرقی چوبی
نوع عطر.......... پرفیوم
جنسیت.......... مردانه
ماندگاری.........بسیار خوب
قیمت.............. هر گرم تومان

نکته 1 : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

نکته 2: «پرفیوم» بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.درصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن 05138527549 تماس بگیرید

نت بالایی      پونه کوهی ، فلفل ، ترنج

نت بدنه        بخور ، صمغ اپوپوناکس ، کهربا ، گل لادن

نت پایه         چرم ، آگاروود (عود) ، چوب صندل ، پچولی

 

پرفیوم Interlude Man Amouage

 

عطر آمواج اینترلود – Amouage Interlude در سال 2012 توسط برند سلطنتی آمواژ طراحی و به بازار عرضه شد . این برند در زمینه‌ی طراحی و تولید عطرهای با کیفیت و لوکس سابقه‌ی خوب و موفقی دارد. پخش بویی عالی با ماندگاری بالا از خصوصیات این عطر شگفت انگیز میباشد. عطر مردانه اینترلود، گرم وودی است و برای فصول سرد سال بسیار مناسب است. بینی پشت این عطر پیر نگرین Pierre Negrin است.

Amouage یک جفت رایحه جدید با نام Interlude ارائه می دهد. گفته می شود که زن اینترلوید و مرد اینترلوید ضمن حفظ حس تعادل و آرامش از طریق استفاده ابداعی از بخور و مرم ، هوای بی نظمی را برانگیخته می کنند. کریستوفر چونگ گفت: "من آنچه را می بینم و احساس می کنم ، به رایحه تفسیر می کنم. تمام هرج و مرج و نابسامانی های اجتماعی و طبیعی امروز ما را می توان به سطح صمیمی تری ترجمه کرد. اینترلود انعکاس تمام آزمایش ها و سختی هایی است که فرد برای رسیدن به رضایت و موفقیت شخصی خود پشت سر می گذارد. " وی همچنین در مورد استفاده از مواد تشکیل دهنده توضیح داد: ”Amouage اعتبار جدیدی برای بازآفرینی رایحه های تکراری پیدا کرده است. کندر و میرا به طور سنتی بوی معنوی و مذهبی دارند اما در Interlude ، آنها دوباره ساخته شده اند تا احساس معاصر و در عین حال پیچیده ای داشته باشند. "

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر مردانه آمواج اینترلود مردانه را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم (ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط