بارگیری...

عطر آمواج اینترلود زنانه (پرفیوم)

بازدید : 947

کد محصول : P2113302

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Amouage


عطر آمواج اینترلود زنانه (Interlude Woman Amouage)

طبع............... گرم
گروه بویایی...... چایپر
جنسیت.......... زنانه
ماندگاری.........بسیار خوب


«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه اینترلود زنانه، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه اینترلود زنانه می باشد.


در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09151177418

تلفن ثابت :  

نت بالایی      گل همیشه بهار، زنجبیل، گریپ فروت، ترنج

نت بدنه        بخور، گردو، گل پایا، کیوی، عسل، اپوپوناکس، قهوه، چوب صندل، گل رز، شکوفه پرتقال، گل یاسمن

نت پایه         چرم، بنزوئین، آگاروود(عود)، چوب صندل، لوبیای تونکا، کهربا، چوب بلوط، وانیل، مشک

 

پرفیوم Interlude Woman Amouage

عطر خالص زنانه اینترلود Interlude Woman عطری است گل گلی به سبک چایپر که لحظه ای از وحدت و آرامش را به نمایش می گذارد. شیرینی ترنج و تلخی گریپ فروت در نت های بالا (همراه با زنجبیل و گل همیشه بهار) تنش های آشفته ای ایجاد می کند در حالی که نت های دیگر در قلب پیچیده با ترکیبی غیرمتعارف از مغز مخلوط می شوند. این اسانس گرمی در سال ۲۰۱۲ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. اسانس آمواج اینترلود زنانه- Amouage Interlude رایحه ای است گرم و ترش و شیرین. بینی پشت این عطر Karine Vinchon Spehner است.

Amouage آمواج یک جفت رایحه جدید با نام اینترلود Interlude ارائه می دهد. گفته می شود که زن اینترلوید و مرد اینترلوید ضمن حفظ حس تعادل و آرامش از طریق استفاده ابداعی از بخور و مرم ، هوای بی نظمی را برانگیخته می کنند. کریستوفر چونگ گفت: "من آنچه را می بینم و احساس می کنم ، به رایحه تفسیر می کنم. تمام هرج و مرج و نابسامانی های اجتماعی و طبیعی امروز ما را می توان به سطح صمیمی تری ترجمه کرد. پرفیوم اینترلود انعکاس تمام آزمایش ها و سختی هایی است که فرد برای رسیدن به رضایت و موفقیت شخصی خود پشت سر می گذارد. " وی همچنین در مورد استفاده از مواد تشکیل دهنده توضیح داد: ”Amouage اعتبار جدیدی برای بازآفرینی رایحه های عادت پیدا کرده است. کندر و میرا به طور سنتی بوی معنوی و مذهبی دارند اما در Interlude ، آنها دوباره ساخته شده اند تا احساس معاصر و در عین حال پیچیده ای داشته باشند. "

.

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر زنانه آمواج اینترلود زنانه را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم (ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط