بارگیری...

عطر آرمانی پرایو عود رویال جورجیو آرمانی (پرفیوم)

بازدید : 179

کد محصول : P3121909

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Giorgio Armani


عطر آرمانی پرایو عود رویال جورجیو آرمانی (Armani Privé Oud Royal Giorgio Armani)

طبع............... گرم
گروه بویایی..... شرقی چوبی
جنسیت.......... زنانه ومردانه
ماندگاری......... بسیار خوب
نوع عطر......... اسانس خالص

در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09151177418

تلفن ثابت :  

نت بالایی     

نت بدنه       

نت پایه        

 

پرفیوم Armani Privé Oud Royal Giorgio Armani

 

اسانس خالص آرمانی پرایو عود رویال Armani Privé Oud Royal از برند جورجیو آرمانی Giorgio Armani عطری کهربایی چوبی برای زنان و مردان است. عطر گرمی آرمانی پرایو عود رویال در سال 2010 عرضه شده و طراحی آن را اولین بولنجر Evelyne Boulanger بر عهده داشته است.

کمپانی آرمانی کالکشن پرایو Privé را در نوامبر 2010 روانه بازار کرد. نام این مجموعه "La Collection des Mille et une Nuits"  است که از داستان های عربی قرون وسطایی الهام گرفته شده از 1001 شب است. کالکشن Armani Privé La Collection des Mille et une Nuits شامل سه عطر است: عود رویال Oud Royal، امبر اریینت Ambre Orient و رز عربی Rose d'Arabie.، روایحی که به طور انحصاری برای بازار خاورمیانه طراحی شده و به تقلید از عطرسازی سنتی و مواد محلی آنها ساخته شده اند.

عطر خالص عود رویال یک اکسیر عمیق، گرم و تند از چوب آگار است که در منطقه عرب بسیار محبوب است. آگار با نت های تند زعفران، عنبر، گل رز، چوب صندل و بخور غنی شده است. اسانس گرمی «عود رویال» بیش از هر چیز به‌خوبی سرشت ارزشمند و منحصربه‌فرد چوب عود را نمایان می‌کند. این نوع چوب از جنبه‌های خاصی حتی از طلا هم جذاب‌تر است. این چوب اسرارآمیز و گران‌بها که اهمیت ویژه‌ای در خاورمیانه دارد، ما را به اکتشاف‌گری در این اکسیر جذاب و شرقی دعوت می‌کند.

نت ها: چوب آگار (عود)، بخور، چوب صندل، زعفران، کهربا، گل رز

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر زنانه و مردانه آرمانی پرایو عود رویال جورجیو آرمانی را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم (ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط