بارگیری...

عطر تبلیغاتی 2 میل

بازدید : 12783

دسته بندی : عطر و ادکلن تبلیغاتی


عطر تبلیغاتی 2 میل رولی
کیفیت...................................... عطر
حداقل تیراژ................................ 500 عدد
نوع چاپ................................... لیبل شفاف
پک و جعبه................................ این محصول می تواند با جعبه یا بدون جعبه باشد


نکته: در صورت افزایش تیراژ، تخفیفات ویژه ای شامل این محصول می شود .

جهت سفارش این عطر تبلیغاتی (با برند خودتان) و یا کسب مشاوره و اطلاعات بیشتر در حوزه انواع عطر و ادکلنهای سازمانی با شماره های 09151177418 و 09370537728 تماس حاصل فرمایید.


قیمت: 6,000 توماندرصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن 05138527549 تماس بگیرید

 

اگر تعداد مشتریانی که می خواهید به آنها هدیه عطر اختصاصی خودتان را بدهید بسیار زیاد است یکی از گزینه های مناسب برای شما استفاده از عطر تبلیغاتی 2 میل رولی است. این نوع عطر سازمانی ماهیتی اشانتیونی (عطر اشانتیونی) دارد. مزیت اصلی این محصول مقرون به صرفه بودن و قیمت ارزان این نوع عطر تبلیغاتی می باشد. همچنین عطر تبلیغاتی 2 میل به نسبت سایر عطر و ادکلن های تبلیغاتی پروسه تولید ساده و کوتاه تری دارد و ما این امکان را داریم که بین 2 الی 4 روز این محصول را تولید کرده و به شما تحویل دهیم. روی بدنه این عطر تبلیغاتی چاپ نام و لوگوی تبلیغاتی و همچنین شماره تماس شما امکان پذیر می باشد.

در صورتی که تمایل دارید نمونه کارهای اجرا شده از این عطر تبلیغاتی و یا سایر عطر و ادکلنهای سازمانی تولید شده توسط گروه رایحه طلایی را مشاهده فرمایید می توانید از صفحه اینستاگرام ما به آدرس https://www.instagram.com/atre_tabligati/ دیدن فرمایید. همچنین می توانید با شماره 09151177418 تماس حاصل فرمایید تا مشاوره های لازم به شما ارائه شده و جداول قیمتی و نمونه کارهای اجرا شده برایتان ارسال گردد.   

محصولات مرتبط