بارگیری...

عطر تبلیغاتی خوشبو کننده ماشین 4 میل

بازدید : 28762

دسته بندی : عطر و ادکلن تبلیغاتی


عطر تبلیغاتی آویز ماشین 4 میل
کیفیت.................................... اسانس
حداقل تیراژ.............................. 200 عدد
نوع چاپ................................. لیبل شفاف
پک و جعبه............................... این محصول دارای جعبه می باشد
نوع رایحه................................. میوه ای

نکته 1: چنانچه هر یک از موارد بالا را بصورت ویژه تری سفارش دهید، با در نظر گرفتن هزینه ها قابل اجرا خواهد بود.
نکته 2: در صورت افزایش تیراژ، تخفیفات ویژه ای شامل این محصول می شود.
نکته 3: شیشه های این محصول با توجه به موجودی بازار انتخاب می شوند.

جهت سفارش این عطر تبلیغاتی (با برند خودتان) و یا کسب مشاوره و اطلاعات بیشتر در حوزه انواع عطر و ادکلنهای سازمانی با شماره های 09151177418 و 09370537728 تماس حاصل فرمایید.در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09151177418

تلفن ثابت :  

اگر به دنبال بیشتر دیده شدن تبلیغات تان هستید ما به شما عطر تبلیغاتی خوشبوکننده ماشین را پیشنهاد می کنیم که با هدیه دادن آن می توانید، برند خودتان را برای مدتی طولانی در معرض دید راننده و سرنشینان مختلف آن قرار دهید. بوی این عطر می تواند رایحه اختصاصی برند شما باشد که تمام مدت در حال عطر افشانی داخل خودروی مشتریان تان است. لذا با استفاده از این عطر اختصاصی، شما می توانید هم رایحه سازمانی و هم طرح لوگوی خودتان را در ذهن و ضمیر ناخودآگاه مشتریان تان حک کنید. این هدیه تبلیغاتی می تواند پیشنهاد بسیار مناسبی برای اصنافی باشد که به شکلی با خودرو و وسایل نقلیه در ارتباط هستند. به عنوان مثال: تولید کننده ها یا وارد کننده های قطعات خودرو، نمایشگاه های ماشین، دفاتر بیمه، تعویض روغنی ها، لوکس فروشی ها و فروشگاه های قطعات اتومبیل و ... البته با توجه به اینکه عطر خوشبوکننده ماشین یک محصول مصرفی و عمومی می باشد، تمامی اصناف و شرکت های تولیدی، خدماتی و بازرگانی می توانند از آویز خوشبو کننده ماشین تبلیغاتی جهت تکریم و هدیه دادن به مشتریان خودشان استفاده کنند.

 

در صورتی که تمایل دارید نمونه کارهای اجرا شده از این عطر تبلیغاتی و یا سایر عطر و ادکلنهای سازمانی تولید شده توسط گروه رایحه طلایی را مشاهده فرمایید می توانید از صفحه اینستاگرام ما به آدرس https://www.instagram.com/atre_tabligati/ دیدن فرمایید. همچنین می توانید با شماره 09151177418 تماس حاصل فرمایید تا مشاوره های لازم به شما ارائه شده و جداول قیمتی و نمونه کارهای اجرا شده برایتان ارسال گردد.   

محصولات مرتبط