بارگیری...

بروشور - عطر تبلیغاتی 1 میل

بازدید : 7467

دسته بندی : عطر و ادکلن تبلیغاتی


بروشور- عطر تبلیغاتی 1 میل (اشانتوینی)
کیفیت................................ عطر
حداقل تیراژ......................... 1000 عدد
نوع چاپ............................ چاپ مستقیم
پک ................................... این محصول داخل یک بروشور 2 لُت با متن تبلیغاتی شما ارائه می شود


نکته: در صورت افزایش تیراژ، تخفیفات شامل این محصول می شود .

جهت سفارش این عطر تبلیغاتی (با برند خودتان) و یا کسب مشاوره و اطلاعات بیشتر در حوزه انواع عطر و ادکلنهای سازمانی با شماره های 09151177418 و 09370537728 تماس حاصل فرمایید.در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09151177418

تلفن ثابت :  

اگر شما قصد دارید مطالب و تصاویر متعددی را در قالب یک بروشور کوچک 2 تا 4 لَتی به مشتریان خودتان بدهید، ما به شما پیشنهاد می کنیم که بروشور-عطر تبلیغاتی را تهیه کنید. این محصول تلفیقی است از یک بروشور 2 الی 4 لت که یک عطر یک میل داخل آن قرار داده شده است. در این حالت وقتی شما بروشور خودتان را برای مطالعه به مخاطبین تان می دهید، همزمان یک هدیه لطیف و دلنواز هم به آنها پیشکش کرده اید که حتی می تواند عطر اختصاصی برند شما باشد. این عطر سازمانی به خاطر حجم کم و قیمت مناسبی که دارد می تواند به عنوان عطر اشانتیونی هم مورد استفاده قرارگیرد. تولید این نوع عطر تبلیغاتی با همکاری مشترک گروه رایحه طلایی و گروه عطر همراه پرنیان صورت می پذیرد.

 

در صورتی که تمایل دارید نمونه کارهای اجرا شده از این عطر تبلیغاتی و یا سایر عطر و ادکلنهای سازمانی تولید شده را مشاهده فرمایید می توانید از صفحه اینستاگرام ما به آدرس  https://www.instagram.com/atre_tabligati/ دیدن فرمایید. همچنین می توانید با شماره 09151177418 تماس حاصل فرمایید تا مشاوره های لازم به شما ارائه شده و جداول قیمتی و نمونه کارهای اجرا شده برایتان ارسال گردد.

محصولات مرتبط