بارگیری...
نحوه انتخاب عطر برای هدیه

نحوه انتخاب عطر برای هدیه

عطر یک هدیه احساسی است. دادن عطر نشان می دهد که شما بسیار فکر کرده اید که گیرنده هدیه کیست و چه چیزی ممکن است دوست داشته باشد. به همین دلیل عطر دادن به کسی نشانه محبت است. در آخر اینکه عطر یک هدیه ویژه است زیرا چیزی است که مردم اغلب اوقات نمی خرند.

چگونه یک عطر تمام عیار را بدون بو کردن انتخاب کنیم

چگونه یک عطر تمام عیار را بدون بو کردن انتخاب کنیم

به تدریج به دورانی رسیدیم که درصد زیادی از نیازهایمان را از طریق راههای مجازی تامین میکنیم، گاه بدلیل کمبود وقت و مشکلات احتمالی (ویروس ها، آلودگی هوا، ترافیک و غیره) و گاهی به دلیل اعتماد به مجموعه ای که خارج از دسترس است ولی همچنان اعتبار و کیفیت محصولاتش مورد قبول ماست. هرچند همچنان خرید مجازی برخی محصولات به نظر بعید می رسد، اما این مسئله برای طیف گسترده ای از افراد حل شده است و روزانه هر نوع نیاز خود را براحتی از راههای مجازی رفع میکنند.

رایحه کهربایی

رایحه کهربایی

عطرهای کهربایی به دلیل رایحه عجیب و غریب خود از مواد طبیعی مانند گیاهان، مشک، ادویه جات و چوب صندل شناخته می شوند. آنها رایحه ای غنی ارائه می دهند که در هر گوشه ای از جهان قابل شناسایی است.

رایحه آروماتیک

رایحه آروماتیک

هر عطری رایحه ای دارد، اما همه عطرها معطر نیستند. عطرهای معطر روایح خنک، تمیز و تازه ای هستند که با توجه به ویژگی های نشاط آور و نیروبخششان برای تقویت رایحه های دیگر استفاده می شوند.