بارگیری...

دستگاه عطر افشان ابراهیم EA5000

بازدید : 5127

دسته بندی : سایر موارد

برند : ابراهیم


دستگاه خوشبو سازی محیطی ابراهیم مدل EA5000
امکان نصب و استفاده آسان
تنظیمات هوشمند برای فعالیت اتوماتیک دستگاه
مساحت پوشش دهی 5000 متر مکعب
زمان پوشش دهی کمتر از 5 دقیقه
مصرف انرژی 30 وات
ابعاد 25*25*50 سانتی متر
وزن دستگاه 10 کیلوگرم
حجم مخزن اسانس 700 سی سی
برنامه پذیری دارد
دارای پنل دیجیتال
دارای فن پخش اسانس
با قابلیت کنترل از راه دور
دارای نمایشگر
دارای دماسنج دیجیتال
و دارای مخزن قابل شستشو
رنگبندی: سفید، قرمز، مشکیدر صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09151177418

تلفن ثابت :  

امروزه یکی از مباحثی که در برند سازی، توجه ویژه ای به آن میشود استفاده از حواس پنجگاه است. از این رو اجرا و پیاده سازی رایحه سازمانی می تواند تاثیر بسزایی در ضمیر ناخودآگاه مشتریان بگذارد و خاطره ی حضور در مجموعه شما را در یاد آن ها جاودانه کند.

گروه رایحه طلایی مفتخر است که با تکیه بر تجربه چند ساله خود در صنعت عطر (علی الخصوص کاربرد عطر در کسب و کار و تبلیغات) این توانمندی را دارد که متناسب با فعالیت شما کارشناسی های لازم را انجام دهد و رایحه سازمانی اختصاصی تان را به شما ارائه دهد.

در عین حال شما برای استفاده رایحه سازمانی در محیط کاریتان نیاز به دستگاه و تجهیزات خوشبو سازی محیطی دارید. دستگاه عطر افشان ابراهیم، محصولی فوق العاده برای اجرای رایحه سازمانی و خوشبو سازی محیط های بزرگ و کوچک می باشد.

دستگاه خوشبو کننده هوا صنعتی EA5000 یک سیستم پیشرفته برای معطر سازی و خوشبو کننده هوا است که به منظور ارتقای کیفیت هوا در محیط های سرپوشیده و مسقف مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه عطر افشان منحصر به فرد فضاهای کوچک و بزرگ را با پوشش دهی بسیار بالا و کمترین میزان مصرف اسانس خوشبو کننده هوا ، عطر افشانی می کند. این دستگاه می تواند فضای 5000 متر مکعبی را در مدت زمانی کمتر از 5 دقیقه پوشش دهد و در این صورت همه فضا دارای رایحه خوش خواهد بود. دستگاه خوشبو کننده هوا اتوماتیک EA5000 رایحه اسانس افزوده شده به مخزن را بدون کوچک ترین تغییری و با حفظ خواص کامل عصاره در محیط پخش می کند.

 

ویژگی های دستگاه خوشبو کننده هوا صنعتی

دستگاه خوش بو کننده هوای دارای ویژگی های بارزی است که برخی از آن ها عبارت اند از:

 

تکنولوژی Atomization

یک مشخصه بارز و منحصر به فرد خوشبو کننده هوا صنعتی EA5000 وجود تکنولوژی Atomization می باشد که آن را از سایر محصولات مشابه متمایز می سازد. این تکنولوژی اسانس را برای پخش بهتر در محیط به پودر تبدیل می نماید.

 

زمان بندی

دستگاه خوشبوکننده هوا صنعتی EA5000 از قابلیت زمان بندی روشن / خاموش نمودن به صورت دیجیتال برخوردار است و توسط کنترل از راه دور تنظیم می شود.

 

برنامه پذیری

دستگاه پخش کننده رایحه EA5000 به منظور کارکرد هوشمند،‌ بر اساس دقیقه، ساعت و روزهای هفته قابل برنامه ریزی می باشد. می توان برنامه ها را به گونه ای تنظیم نمود که در طی روزهای هفته در ساعت های مشخص، دستگاه به صورت اتوماتیک روشن و خاموش گردد.

 

حفظ رایحه اصلی

از جمله ویژگی های منحصر به فرد دستگاه رایحه افشان EA5000 می توان به قابلیت تنظیم شدت پخش رایحه اشاره نمود. رایحه اسانس بدون کوچک ترین تغییری و با حفظ خواص کامل عصاره در هوا پخش می شود. دستگاه دارای قابلیت کارکرد نرمال و توربو است؛‌ به این معنا که می تواند بر طبق برنامه تنظیم شده عمل نماید یا با قرارگیری در حالت توربو، با سرعت دو برابر نسبت به برنامه رایحه را در فضای مورد نظر پخش می نماید.

 

ایمنی بالا

دستگاه خوشبو کننده هوا EA5000 عملکردی کاملاً ایمن دارد و از ایجاد حساسیت های تنفسی یا پوستی به دور است و عملیات شیمیایی یا حرارتی بر روی اسانس انجام نمی گیرد.

 

 آروماتراپی

خوش بو کننده هوا اتوماتیک EA5000 در زمینه آروماتراپی (رایحه درمانی) کاربرد دارد و طیف بسیار گسترده ای از انواع رایحه به همراه این دستگاه قابل استفاده است. به دلیل آن که این دستگاه خواص رایحه را تغییر نمی دهد،‌ جهت مصارف درمانی با عصاره های دارای خواص ویژه بسیار مناسب می باشد.

 

نمایشگر LCD

بر روی دستگاه پخش کننده رایحه مدل یک صفحه نمایش LCD قرار دارد که وضعیت مخزن، برنامه های تنظیم شده،‌ تاریخ، ساعت و ... را نشان می دهد. هم چنین این دستگاه به یک پنل دیجیتالی و دما سنج دیجیتال نیز تجهیز گردیده است.

 

مخزن قابل شستشو

دستگاه خوشبو کننده هوا EA5000 مجهز به مخزنی قابل شستشو با گنجایش 700 سی سی می باشد. مخزن سالی یک بار باید با آب داغ شستشو گردد و در صورت تعویض اسانس نیز شستشوی مخزن ضروری است.

 

اتصال به هواساز

دستگاه خوش بو کننده صنعتی هوا مدل EA5000 به همراه سیستم های هواساز کاربرد دارد. این دستگاه به طور مستقیم به سیستم هواساز متصل شده و از این طریق محیط خوشبوسازی می شود.  

 

کاربرد دستگاه خوش بو کننده هوا در میان اصناف

سیستم پخش رایحه و عطر افشان در اصناف و مراکز گوناگون کاربرد دارد. این دستگاه در هتل ها و مهمان پذیرها، تالارها و رستوران های سنتی،‌ سالن های ورزشی، سرای سالمندان، مدارس و دانشگاه ها،‌ مساجد، گلزار شهدا،‌ مراکز تجاری اداری، شرکت های خصوصی، سالن های همایش و آمفی تئاتر، مراکز پزشکی، بانک ها،‌ دامپزشکی ها و ... مورد استفاده قرار می گیرد.