بارگیری...

دستگاه عطر افشان ابراهیم EA200

بازدید : 5735

دسته بندی : سایر موارد

برند : ابراهیم


دستگاه خوشبو سازی محیطی ابراهیم مدل EA200
امکان نصب و استفاده آسان
مساحت پوشش دهی 200 متر مکعب
مصرف انرژی 4.5 وات
ابعاد 22*20*8سانتی متر
وزن دستگاه 2 کیلوگرم
حجم مخزن اسانس 50 سی سی
دارای پنل دیجیتال
قابلیت کنترل از راه دور
دارای نمایشگر segment
دارای دماسنج دیجیتال
رنگبندی: آبی, زرد, سبز, سفید, صورتی, قرمز, مشکی, نقره ایدر صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09151177418

تلفن ثابت :  

امروزه یکی از مباحثی که در برند سازی، توجه ویژه ای به آن میشود استفاده از حواس پنجگاه است. از این رو اجرا و پیاده سازی رایحه سازمانی می تواند تاثیر بسزایی در ضمیر ناخودآگاه مشتریان بگذارد و خاطره ی حضور در مجموعه شما را در یاد آن ها جاودانه کند.

گروه رایحه طلایی مفتخر است که با تکیه بر تجربه چند ساله خود در صنعت عطر (علی الخصوص کاربرد عطر در کسب و کار و تبلیغات) این توانمندی را دارد که متناسب با فعالیت شما کارشناسی های لازم را انجام دهد و رایحه سازمانی اختصاصی تان را به شما ارائه دهد.

در عین حال شما برای استفاده رایحه سازمانی در محیط کاریتان نیاز به دستگاه و تجهیزات خوشبو سازی محیطی دارد. دستگاه عطر افشان ابراهیم، محصولی فوق العاده برای اجرای رایحه سازمانی و خوشبو سازی محیط های بزرگ و کوچک می باشد.

 

دستگاه خوشبو کننده هوا EA200 یکی از انواع دستگاه های ارائه شده در فروشگاه آرورایحه است که برای فضا هایی تا ۲۰۰ متر مکعب مناسب می باشد. خوشبو کننده برقی EA200 در هر محیطی قابل استفاده است و با ریختن اسانس دلخواه که بر پایه الکل باشد می توان تاثیر این دستگاه در هر فضایی را دید. استفاده از سیستم پخش اسانس اتیمیزیشن، پخش بو در فضا را بسیار سریع و بهینه نموده است. این مدل دستگاه خوشبو کننده هوا دارای سه حالت کارکرد نرمال، اکونومی و توربو است. در حالت اکونومی زمان پاشش عطر نصب می شود و در حالت توربو زمان پاشش دو برابر می شود و مصرف اسانس بیشتر می گردد.

 

نحوه عملکرد دستگاه خوشبو کننده هوا EA200

این دستگاه خوشبوکننده هوا ، ابتدا با اتصال به پریز برق و زدن کلید power روشن می شود. قابلیت برنامه ریزی بر روی دستگاه این امکان را فراهم می کند تا بتوانید تنظیمات پاشش عطر در محیط را بر روی زمان مورد نظر تنظیم کنید. بصورت پیش فرض این دستگاه ۱ دقیقه روشن و ۵ دقیقه خاموش است. با توجه به تردد افراد و نیاز خود می توانید این زمان متناوب را با کنترل از راه دور دستگاه تغییر دهید. با روشن کردن دستگاه و تنظیم برنامه مد نظر، در کمتر از ۵ دقیقه می توانید عطر و رایحه خوش را در کل محیط حس کنید.

 

محل استفاده از دستگاه

با توجه به ابعاد مناسب این مدل دستگاه خوشو کننده هوا برقی از آن می توانید در محیط هایی تا حدود ۸۰ متر مربع استفاده نمایید. این ابعاد مناسب و ظاهر شکیل و جمع و جور، باعث شده تا دستگاه خوشو کننده هوا EA200 در هر محیطی از جمله منزل، محل کار، دفتر کاری، مطب و یا هر محیط کوچک دیگری که دارای حجم فضای ۲۰۰ متر مکعب باشد، قابل استفاده باشد.

 

ویژگی های دستگاه خوشبو کننده هوا برقی EA200

  • دارای کنترل از راه دور
  • دارای مخزن ۵۰ سی سی و  قابل شستشو
  • دارای صفحه نمایش segment
  • زمان پوشش دهی کمتر از ۵ دقیقه
  • دارای پنل دیجیتال
  • دارای دماسنج دیجیتال