بارگیری...

اسانس قهوه

بازدید : 697

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم


عطر اسانس قهوه (Coffee Essence)

طبع............... گرم و تلخ
گروه بویایی.....
نوع عطر.......... اسانس
جنسیت.......... زنانه و مردانه
ماندگاری......... بسیار خوب
قیمت.............. هر گرم تومان

نکته : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09151177418

تلفن ثابت :  

نت بالایی      

نت بدنه        

نت پایه        

 

اسانس Coffee

 

از دانه های قهوه برای نوشیدن و درمان برخی بیماری ها استفاده می کنند و همچنین قهوه در برخی عطرها استفاده می شود. عطر با رایحه قهوه یکی از بهترین عطرهای موجود در بازار هستند. عطر با رایحه قهوه بیشترین شباهت به بوی شکلات تلخ را دارد، کسانی که علاقه زیادی به عطرهای تلخ و شکلات دارند توصیه می کنیم که حتما از عطر با رایحه قهوه استفاده کنند. استفاده از این عطرهای تلخ معمولا توسط آقایان در مراسمات رسمی کاربرد دارد، چرا که عطر تلخ سبب جدیت ومصمم جلوه دادن فرد می شود و جذابیت خاصی دارد از این عطرها به دلیل  رایحه تلخ وسنگینی که دارند در فصل زمستان استفاده می شود.

رایحه تلخ، از ترکیب شدن اسانس   قهوه، دارچین، جوزهندی، میخک و... به دست می آید. قهوه در حالت عادی بوی تلخی دارد از این رو از قهوه برای تهیه عطر با اسانس تلخ استفاده می شود. اگر به بوی قهوه علاقه دارید می توانید از ادکلن هایی که عطر با اسانس قهوه دارند استفاده نمایید. عطر قهوه موجب تحریک مغز و افزایش هوشیاری و بیداری مغز می شود و بر مغز تاثیراتی مثبتی را می گذارد. چون عطر تلخ قهوه باعث افزایش فعالیت آنتی اکسیدان ها می شود که در نهایت استرس را کاهش می دهد.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، اسانس قهوه را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت اسانس(ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است. لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط