بارگیری...
شرکت توس اپتیک

شرکت توس اپتیک


  • مدیریت : آقای سعد آبادی
  • آدرس : مشهد- چهارراه گلستان- دانشگاه 20- پلاک 89
  • تلفن همراه : 09151538422
  • تلفن ثابت : 05138553652
  • وب : http://www.toosoptic.ir

کلینیک عینک توس اپتیک

سفارش ادکلن کتابی در دو طرح مختلف: 10 میل- چاپ لیبل- جعبه مقوایی چاپ دار- کیفیت ادوتویلت

سفارش ادکلن سکه ای طلایی و نقره ای: 20 میل- چاپ مستقیم- جعبه مقوایی با چاپ طلاکوب- کیفیت ادوپرفیوم

سفارش ادکلن تبلیغاتی در سه طرح و شیشه متفاوت: 30 میل- چاپ مستقیم- جعبه مقوایی سفید دو تکه و جعبه مقوایی کشویی مشکی- کیفیت ادوپرفیوم

سفارش های اجرا شده با رایحه های لجند مون بلان، تامی نو، دلیشز، لالیک انکر نویر، جگوار بلک انجام شده است. عینک توس اپتیک با نگرش هدیه تبلیغاتی با گروه رایحه طلایی همکاری خود را آغاز کرد. در مجموعه توس اپتیک عطرهای تبلیغاتی به مناسبت روز تولد مشتریان هدیه داده میشود. از آنجا که استقبال مشتریان از ادکلن تبلیغاتی بسیار زیاد بود لذا سفارش ها چندین مرتبه تمدید شده و لوکس تر شدند.

درباره کلینیک توس اپتیک

توس اپتیک در سال ۱۳۷۴ اقدام به وارد نمودن دستگاه های تولید عدسی شیشه ای از شرکت زایس آلمان نمود و تا امروز بیش از پانصد هزار جفت عدسی اسفر و سیلندر تولید نموده است.

از ابتدای سال ۹۲ نیر خط تولید عدسی های دو دید، تدریجی، کودک و دسنتره که با وجود تحریم ها و مشکلات فراوان ارزی و ریالی از شرکت آلمانی-سوییسی ساتیس لوح (معتبر ترین سازنده ماشین آلات تولید لنزشیشه و پلاستیک است) خریداری و وارد گردید، به همت متخصصان مجتمع، در بخش لابراتواری مجتمع نصب و راه اندازی گردید.

با توجه به اینکه مدیران شرکت تلاش داشتند تا بهترین کیفیت و دقت را بدست آورند، لابراتوار توس اپتیک به مدت ۹ ماه و لطور آزمایشی تولید حود را ادامه داد و سرانجام در ۲۵ بهمن ۱۳۹۲ بطور رسمی از سوی مدیران شرکت و رییس صنف عینک سازان خراسان رضوی، آغاز به کار این لابراتوار اعلام گردید.

این لابراتوار هم اکنون بخشی از نیاز شرق کشور به عدسی های خاص را رفع نموده است و تلاش دارد تا حوزه فعالیت خود را به سایر استان ها گسترش دهد.

لایراتوار توس اپتیک هم اکنون در مجموعه کلینیک عینک توس اپتیک واقع در مشهد-خیایبان دانشگاه- روبروی سینما هویزه به مدیریت آفای سعدآبادی (کارشناس ارشد فیزیک) مشغول به کار است.