بارگیری...

بین حواس پنجگانه، حس بویایی تنها حسی است که بدون سیناپس و به طور مستقیم اطلاعات را به مغز می رساند.همچنین منطقه ای که در مغز بو را پردازش می کند همان منطقه ای است که حافظه در آن شکل می گیرد، یعنی هیپوکامپ.به همین دلیل هیچ حسی حتی دیدن نمی تواند خاطرات ما را به خوبی حس بویایی زنده  کند، آن چیزی که تا مدت ها دیگران را به یاد شما می اندازد، عطر خوشی است که امروز از حضورتان استشمام می کنند.امروزه یکی از مباحثی که در برند سازی، توجه ویژه ای به آن می شود استفاده از حواس پنج گانه است. از این رو اجرا و پیاده سازی رایحه سازمانی می تواند تاثیر بسزایی در ضمیر ناخودآگاه مشتریان بگذارد و خاطره ی خرید از شما را در یاد آن ها جاودانه کند.

  گروه رایحه طلایی به عنوان یکی از پیشگامان تبلیغات بر پایه ی عطر، طراحی رایحه سازمانی و تولید ادکلن تبلیغاتی مفتخر است که کلیه این خدمات را به شما کارآفرینان، مدیران و صاحبان مشاغل ارائه نماید.

ارائه هدیه ای نوین در قالب ادکلنی که نام و لوگوی شما روی آن قرار گرفته باشد، می تواند تاثیر فوق العاده ای در ذهن مشتریان بگذارد. طراحی هدایای تبلیغاتی در قالب ادکلن علاوه بر جدید بودن احساسی خاطره انگیز را در خاطر مشتریان بر جای می گذارد.


با مدیریت : محسن امیری میرقلعه