بارگیری...

عطر سكسی گرافیتی اسكادا (پرفیوم )

بازدید : 2056

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Escada


عطر سكسی گرافیتی اسكادا ( sexy graffiti escada )

طبع............... ملایم و شیرین
گروه بویایی..... گلی میوه‌ای
نوع عطر.......... پرفیوم
جنسیت.......... زنانه
ماندگاری......... بسیار خوب
حجم.............. 50 میل

نکته : پرفیوم قوی ترین دسته بندی عطر می باشد که ماندگاری آن از ادکلن ها و ادوپرفیوم ها بیشتر و پخش بوی آن هم از اسانس خالص عطری بیشتر است.


قیمت: 250,000 توماندرصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن 05138527549 تماس بگیرید

نت بالایی      انگور فرنگی سیاه ، توت فرنگی ، تمشک ، گریپ فروت ، برگ مو

نت بدنه        بنفشه ، صد تومانی قرمز ، سوسن ، گل برف

نت پایه         مشک ، وانیل ، چوب کشمیر

 

عطر Sexy Graffiti Escada

 

 

س.ک.س.ی گرافیتی به مناسبت جشن دهمین سالگرد تاسیس برند اسکادا تولید شد و عرضه آن در سال ۲۰۰۲ از کشور آلمان بود. طراح این رایحه شادی آور در ابتدا لارنت برایر (Laurent Bruyere) بود و با همکاری دومینیک راپن Dominique Ropion به مرحله تولید درآمد. عطر اسکادا گرافیتی " عطری ملایم و شیرین و بسیار اغواکننده است. رایحه های گل خصوصا گل های سفید بیشتر در عطرهایی که وسوسه انگیز و دلبربا هستند به چشم می خورند. علاوه بر این عطر زنانه اسکادا گرافیتی عطری بی نظیر و جادوییست که به دلیل معتدل بودن و روایح بکار رفته در آن میتوان در همه فصول استفاده کرد. هرچند اغلب خاطرات نوجوانی بیشتر افراد را تداعی می کند ولی رایحه‌ای بسیار پرانرژی و جذاب برای همه سنین افراد است. اسکادا گرافیتی از آن دسته روایح میوه‌ای است که پیشنهاد میشود حتما یک بار به روش اصولی آن را تست کرده و سپس نظر خود را اعلام کنید.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر سکسی گرافیتی اسکادا را در شیشه های 50 , 100  میل و با کیفیت پرفیوم عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط