بارگیری...
ماسک های معطر

ماسک های معطر

این ایده که عطر می تواند به عنوان یک مجرا برای رفاه عمل کند چیز جدیدی نیست ، همانطور که سابقه طولانی آروماتراپی یا اخیراً ظهور "عطرهای کاربردی" نیز آن را اثبات کرده اند. بنابراین جای شگفتی ندارد که بدانیم بالی طیف وسیعی از برچسب های معطر را برای ماسک های صورت راه اندازی کرده است.

Spritz: یک بطری 100 دلاری عطر چگونه است

Spritz: یک بطری 100 دلاری عطر چگونه است

آن فروشگاه عطر بزرگ برای شیشه عطر 100 دلاری که به خودتان اسپری میکنید چقدر هزینه کرده است؟ پاسخ یکی از رازهای کوچک کثیف صنعت خرده فروشی است - با دلیل خوب.

ارتباط بویایی بین گیاهان و حیوانات

ارتباط بویایی بین گیاهان و حیوانات

تکامل مشترک بین گیاهان و حیوانات که منافع مشترکی برای هر دو گروه دارد نه تنها موجب پدید آمدن عطرهای پیچیده و منحصر به فرد در گیاهان شده بلکه در ایجاد رنگ و شکل شگفت انگیز گل ها نیز نقش داشته است. البته ما اطلاع نداریم که آیا همانگونه که حس بینایی زنبورها با انسان متفاوت است، حس بویایی و ادراکی که آن ها از عطر گیاهان دارند با چیزی که ما درک می کنیم متفاوت است یا نه.

عوامل تعیین هزینه عطر

عوامل تعیین هزینه عطر

با وجود تمام عواملی که در هزینه تولید یک عطر تأثیرگذار است، تعجب آور است که ما هنوز عطر خریداری می کنیم، هرچند گفته می شود قیمت ها در طول 5 دهه اخیر ثبات داشته اند. با این حال باید بپذیریم که عطر چیزی است که هر روز استفاده میشود. عطر مستقیماً روی پوست می نشیند و اگر از عطر استفاده نشده باشد، تفاوت چشمگیری حس خواهد شد. بنابراین گرچه ممکن است برای بیشتر از 30 دلار برای یک پیراهن سخت گرفته شود، اما وقتی با بهای 100 دلار برای یک بطری عطر یا ادکلن مواجه شویم پلک نمی زنیم.